top of page

Mūsdienīgu kāzu idejas

Cena
50.00 EUR
Laiks
11. Aprīlī, plkst. 18:30

Mūsdienīgu kāzu idejas

Parasti pavasaris ir pēdējais mirklis, kad pieķerties savu kāzu organizēšanai. Taču pāriem bieži trūkst drosmīgas radošas idejas, kā svinēt savus mīlestības svētkus. Jo dziļāk iet mežā, jo vairāk koki un beigās sākas stress. Es gribu būt jums gids šajā kāzu plānošanas ceļojumā. Kopš 2013.gada saviem pāriem realizēju MŪSDIENĪGAS KĀZAS.


Esmu plānojusi un organizējusi dažādus kāzu formātus. Šobrīd kāzas var svinēt tik dažādi, sevi neieliekot tradicionālo kāzu rāmjos. Es ar savu pieredzi un zināšanām varu jūs iedrošināt realizēt drosmīgus un radošus kāzu konceptus.


Caur šo vebināru došu jums spēcīgu iedvesmu mūsdienīgu kāzu realizēšanai.


Noskatoties vebināru, tu iegūsi:
  • Mūsdienīgas kāzu idejas

  • Praksē pārbaudītus neierastus kāzu dienas plānus

  • Informāciju par dažādiem kāzu formātiem

  • Iespēju uz kāzām paskatīties no citas prizmas

  • Radošu iedvesmu un iedrošinājumu


Vebinārs būs noderīgs:
  • Kāzu pāriem

  • Vedējiem vai citiem kāzu palīgiem

  • Kāzu nozarē strādājošiem

Vebināra tiešsaiste ceturtdienā, 11.aprīlī , vebināra maksa - 50.00 eur.

Plkst. 18:30 – 20:00 vebinārs

Plkst. 20:00 – 20:30 jautājumu/atbilžu sadaļa (tikai tiešsaistes dalībniekiem)


Ja netiec uz tiešsaisti, droši vari iegādāties vebināra ierakstu un to sev ērtā laikā noskatīties

30 dienu laikā.

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

Vebināru vadīs MintDeco kāzu rīkotāja un dekoratore Iluta Piternika, kas kāzu nozarē darbojas jau 12 gadus. Viņa ir organizējusi un dekorējusi kāzas daudzās Latvijas svinību vietās un ir uzkrājusi plašu novērojumu un secinājumu bāzi.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page