top of page

Ko man iesākt ar savu radošumu?

Cena
100.00 EUR
Laiks
25. jūlijs vai 22. augusts, plkst. 10:30 – 17:00 Jūrmala

Ko man iesākt ar savu radošumu?

1 dienas KLĀTIENES MEISTARKLASE sava radošuma attīstīšanā

Ceturtdiena, 25.jūlijs, plkst. 10:30 – 17:00 Jūrmala

vai

Ceturtdiena, 22.augusts, plkst. 10:30 – 17:00 Jūrmala


Mērķis

Iedrošināt attīstīt savu radošumu reālos projektos, nevis to apslāpēt un turpināt pa dzīvi staigāt nelaimīgam. Radošums šobrīd ir ļoti pieprasīta prasme darba tirgū, jo radošs cilvēks prot elastīgi domāt un atrast risinājumus dažādām situācijām. Radošums ir arī mākslinieciska izpausme, ar kuru var pelnīt naudu, ja vien ir drosme spert pirmo soli un sākt to attīstīt un par to runāt plašāk.


Mans personīgais stāsts

Šodien ir diezgan grūti iedomāties, ka es, Iluta Piternika, daudzus gadus kā radošs cilvēks strādāju būvniecības nozarē un klusi raudāju, jo manai kreatīvajai dabai nebija kur izpausties.


Pirms 12 gadiem saņēmos un spēru nedrošus soļus, lai darbotos tikai un vienīgi radošā nozarē. Šodien es organizēju un dekorēju dažādus pasākumus, retrītus, vadu meistarklases un lekcijas, veidoju vebinārus, kā arī izstrādāju apjomīgus apmācību kursus, rakstu žurnāliem rakstus utt. Es sev vairs nelieku stikla griestus, bet ļauju savam radošumam izpausties.


Meistarklases programma

 • Radošuma domāšanas un izjūtas attīstīšanai

 • Iedrošināšana un iedvesma jūsu radošo prasmju virzīšanai reālos projektos

 • Radošuma projektu “prāta vētras”

 • Mentorings

 • Grupu darbs un meistarklase


Meistarklase piemērota

 • Ja sevi jūtiet kā radošu cilvēku

 • Pilnīgi jebkuras darbības sfēras pārstāvim (arī, ja šobrīd strādājiet galīgi neradošā sfērā)

 • Jums ir nepieciešama iedvesma, grūdiens un reāli pieredzes stāsti

 • Jums ir bail uzsākt kaut ko jaunu, bet ir ļoti stipra vēlme


Meistarklases norise

 • Maza grupa (max līdz 8 personām)

 • Iedvesmojošā, viesmīlīgā un draudzīgā vidē


Dalības maksa un pieteikšanās

100 eur.


Pieteikties e-pastā love@mintdeco.lv,

norādot vēlamo dalības datumu. Kā arī pāris vārdos ieskicējiet, ko jūs vēl vēlētos gūt no šīs meistarklases (papildus norādītajam).

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

MintDeco kāzu rīkotāja Iluta Piternika, kas kāzu nozarē strādā kopš 2013.gada, un ir realizējusi dažādus kāzu formātus. Bakalaura grāds socioloģijā un maģistra grāds biznesa vadībā.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page