top of page

Kāzu rīkotāju apmācības

Cena
713.90 eur
Laiks
2024. gada 06. februāris – 19. marts

Kāzu rīkotāju apmācības

Mērķis

Kāzu rīkotāja profesija pēdējos gados kļūst arvien pieprasītāka, jo kāzu pāri vēlas uzticēt savu kāzu dienu rīkot profesionāļiem. Intensīvās apmācībās būs iespēja apgūt kāzu rīkotāja profesijas pašus pamatus, lai pēc tam savu profesionalitāti un prasmes kaldinātu jau reālos kāzu projektos.

Kāzu rīkotājs var brīvi plānot savu darba grafiku, strādāt vislabākajās kāzu vietās un sadarboties ar pārbaudītiem kāzu nozares pakalpojumu sniedzējiem. Tāpat šādā darbā nav iespējama rutīna, jo katrs kāzu pāris un viņu kāzu projekts ir unikāls.

Arvien vairāk pāri no Latvijas nolemj savu kāzu dienu svinēt ārvalstīs, kas nozīmē, ka mūsu kāzu rīkotājiem paveras arī starptautiska darba pieredze.

Kāzu rīkotāja darbs ir radošs un ar profesionāliem izaicinājumiem pilns. Profesionāls kāzu rīkotājs savā ziņā aptver pat vairāku profesiju prasmes, lai savu darbu varētu veikt pārliecinoši un zinoši. Apmācības piemērotas

Šīs apmācības ir piemērotas personām, kam ir gan minimāla pieredze pasākumu nozarē vai nav vispār. Galvenais, lai cilvēks ir ar organizatorisku un radošu garu, vēlmi apgūt jaunas prasmes, ātri domāt ārpus rāmjiem un būt elastīgs.Ieguvumi

 • Tu iegūsi pamatprasmes prestižā profesijā

 • Tev būs iespēja gūt ne tikai teorētisku bāzi, bet arī darboties radošās kāzu organizēšanas meistarklasēs. Tāpat kāzu plānošana tiks izspēlētas reālās kāzu norises vietās

 • Būs iespēja gūt zināšanas un vērtīgus pieredzes stāstus un ieteikumus no vairākiem nozares profesionāļiem (kāzu rīkotājs, kāzu vakara vadītājs, kāzu fotogrāfs, videomākslinieks, kāzu poligrāfija, florists, viesmīlības pārstāvis u.c.)

 • Pēc veiksmīgi pabeigtām apmācībām „MintDeco” izsniegs apliecību par šī kursa apgūšanuDalības norise

Apmācības tiks organizētas gan attālināti, gan klātienē atbilstoši nodarbību grafikam.

Būs ne tikai teorētiskā daļa, bet arī radoši praktiskā ar dalībnieku iesaisti klātienes nodarbībās.

Katrs apmācību procesa dalībnieks pēdējā nodarbībā prezentēs savu izstrādāto kāzu konceptu (tiks doti norādījumi prezentācijas izveidei).

Zoom lekcijas tiks ierakstītas un varēsi 2 nedēļu laikā noskatīties, ja nevarēsi apmeklēt nodarbību tiešsaistē. Bet rekomendējam ieplānot zoom lekcijas onlainā, lai vari uzdot visus interesējošos jautājumus.Nodarbību grafiks

 1. Otrdiena, 06.februāris, plkst. 18:30-21:00 zoom. Iepazīšanās. Kāzu rīkotāja profesija

 2. Piektdiena, 09.februāris, plkst. 18:30-20:30 zoom. Kāzu koncepta un kāzu dienas plāna izstrāde

 3. Pirmdiena, 12.februāris, plkst. 18:30-20:30 zoom. Kāzu budžets un sadarbības partneri

 4. Otrdiena, 13.februāris, plkst. 18:30-20:30 zoom. Kāzu radošais un praktiskais ceļvedis

 5. Otrdiena, 20.februāris, plkst. 18:30-20:30 zoom, 2 vieslektori. Kāzu fotosesijas un kāzu videosesijas

 6. Piektdiena, 23.februāris, plkst. 18:30-20:30 zoom. MintDeco realizētu kāzu konceptu piemēri. Noslēguma prezentāciju sagatavošanas nosacījumi, konsultācija, mentorings kāzu biznesā.

 7. Otrdiena, 27.februāris, plkst. 18:30-20:30 zoom, vieslekcija, vieslektors. Kāzu vakara vadīšana, kāzu viesmīlība un ēdināšana

 8. Sestdiena, 02.marts, klātiene Rīgā (laiks tiks precizēts. Rezervējiet visu dienu) Kāzu moodboard veidošana, kāzu dekorēšanas pamatprincipi un radoša meistarklase, svinību telpas zonu plānojums, floristika un kāzu poligrāfija + vieslektori 

 9. Svētdiena, 03.marts, klātiene Rīgā (laiks tiks precizēts. Rezervējiet visu dienu). Kāzu svinības vietas apmeklējums, norišu zonu plānošana, kāzu organizēšanas meistarklase, grupu radošais darbs + vieslektors

 10. Svētdiena, 10.marts, (laiks tiks precizēts. Rezervējiet visu dienu) klātiene Rīgā. Kāzu svinību vietas apmeklējums, grupu radošais darbs, kāzu organizēšanas meistarklase, darbs ar reālu kāzu pāri

 11. Otrdiena,19.marts, no plkst. 17:00 zoom, Noslēguma darbu KĀZU KONCEPTS prezentācijasApmācību lektori

Šo apmācību programmu veido un vadīs pasākumu rīkošanas aģentūras „ MintDeco” radošā direktore Iluta Piternika, kas kāzu nozarē kā pasākumu rīkotāja un dekoratore darbojas kopš 2013.gada. Kāzu nozares kolēģi Ilutu raksturo kā radošu, enerģisku un uzticamu kāzu rīkotāju, kuras radītos kāzu projektus var raksturot kā elegantus, estētiski noslīpētus un ar pārdomātu kāzu dienas plānu un norisi.

Ilutai Piternikai ir bakalaura grāds socioloģijā un maģistra grāds Biznesa vadībā. Viņas kaislība ir meistarklašu vadīšana un savu zināšanu un pieredzes tālāka nodošana. Iluta turpina arī plānot un rīkot dažādu konceptu kāzas un citus pasākumus.

Kā vieslektori tiks uzaicināti profesionāli un pieredzējuši kāzu nozares pakalpojumu sniedzēji.Norises grafiks

2024. gada 06. februāris – 19. marts (šajā periodā mums būs 11 tikšanās reizes gan zoomā, gan klātienē).Dalības maksa

Pilnā apmācību programma vienam dalībniekam izmaksā 590.00 eur + 21% PVN.

Tā ir jāsamaksā līdz 2024.gada 06.februārim.

Maksājot 2 daļās, 640 eur + 21% PVN (pirmā daļa līdz 06.02.24, otrā daļa līdz 01.03.24).

Apmācību maksā NAV iekļauts – pusdienas un dzērieni klātienes nodarbībās.

Šo apmācību patiesā vērtība un ieguvums sastāda vismaz 1500.00 eur, bet jums ir jāmaksā gandrīz 3x mazāk.

Pieteikšanās un dalībnieku skaits

Dalība apmācībās tiek apstiprināta pēc apmaksas veikšanas (vismaz vienu daļu).

Mācību organizators neatmaksā dalībniekam iemaksāto summu, ja dalībnieks pats pārtrauc apmācību procesu vai neapmeklē kādu no nodarbībām.

Nākošā grupa tiks komplektēta 2024.gada OKTOBRĪ. Tad apmācību kurss maksās 790.00 eur + 21% PVN.


VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.


Pieteikties epastā love@mintdeco.lv līdz 2024. gada 06. februārim.

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

Ilutai Piternikai ir bakalaura grāds socioloģijā un maģistra grāds Biznesa vadībā. Viņas kaislība ir meistarklašu vadīšana un savu zināšanu un pieredzes tālāka nodošana.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes no rudens grupas

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page