Search

Radošuma enerģija- aizraujošai dzīvei

Tiešsaistes kurss

"Radošuma enerģija - aizraujošai dzīvei"


10 lektori - 10 lekcijas un radošas nodarbības

19.oktobris - 23.novembris

Zoom platformā plkst. 18:30-20:30

Mūsdienās aktīvi tiek runāts par radošās domāšanas jaudu un potenciālu. Ja agrāk to saistīja tikai ar mākslinieciskām aktivitātēm, tad šobrīd radošuma prasmes ir augsti novērtētas ne tikai uzņēmumos, bet arī cilvēka ikdienas dzīvē. Radoši domājošas personības spēj ne tikai radīt jaunas preces un pakalpojumus, bet arī uz dažādiem sarežģītiem jautājumiem paskatīties kreatīvi. Radošiem cilvēkiem principā nepastāv problēmas, viņiem pastāv tikai jautājumi, kas jāatrisina. Šādas personības redz plašāk un dziļāk. Nenoliedzami, ka cilvēki, kuri savā dzīvē praktizē radošo enerģiju, izdzīvo interesantāku un aizraujošāku dzīvi. Viņi to bagātina paši, nevis gaida to no citiem.

Lai gan par radošuma potenciālu pēdējos gados tiek runāts pietiekami daudz, tomēr arvien daudziem cilvēkiem nav liela izpratne, kā tā var bagātināt mūsu ikdienu. Sabiedrībā pastāv mīts, ka ar radošuma gēnu ir jāpiedzimst. Taču radošās domāšanas eksperti uzsver, ka to var arī produktīvi attīstīt. Un tieši tādā veidā dzimst idejas jaunu produktu un pakalpojumu izveidē, jaunu projektu un konceptu radīšanā.

Arvien vairāk cilvēki vēlētos savā dzīvē piedzīvot profesionālas un privātas izmaiņas. Taču daudziem pietrūkst uzņēmības un drosmes. Lai gan viņi ilgi klusumā auklē kādu labu ideju, taču tā tur klusumā arī paliek. Šiem cilvēkiem ir bail izkāpt no savas komforta zonas, kā arī ļauties jauniem izaicinājumiem un sapņu piepildīšanai.

Arī uzņēmējdarbības vidē arvien vairāk parādās darba sludinājumi, kuros aicina cilvēkus ar radošām prasmēm. Eksperti uzsver, ka jau pēc pāris gadiem daudzas profesijas profesionālajā klasifikatorā nebūs atrodamas. Jaunajām pārmaiņām spēs pielāgoties tikai elastīgas, radošas un atvērtas personības.

Ar šo kursu vēlamies dot labu stimulu un "vitamīnus" cilvēkiem, kas ir gatavi savā ikdienā attīstīt radošā domātāja spējas. Radošuma potenciāls šobrīd ir konkurētspējīga prasme. Un tas attiecas ne tikai uz profesionālo dzīvi. Spēja radoši domāt par savu dzīvi tai piešķir pavisam citu garšu. Krietni garšīgāku un sulīgāku.


Programma, lekcijas, lektori un tēmas

otrdiena 19.oktobris

Drosme dzīvot un svinēt radoši

Iluta Piternika

Svētku un iedvesmas konceptu veidotāja


Aizraujoša dzīve nav atkarīga no citiem, tikai no paša vēlmēm un darbībām. Arī vecumam nav nozīme, jo dzīvot garšīgi var sākt arī brieduma gados. Dalīšos ar savu personisko stāstu, kā var dzīvi un svētkus svinēt radoši


ceturtdiena 21.oktobris

Radošums - vērtīgāks par zeltu un neko nemaksā

Zane Eniņa

Ceļotāja, komunikācijas speciāliste, radošu projektu autore


Kā sasniegt mērķus un radīt vērtības brīžos, kad trūkst resursu?


otrdiena 26.oktobris

Kā dzims idejas un kā pielabināt radošuma mūzu

Elīna Miķelsone

Ideju un inovāciju vadības eksperte un pasniedzēja


Aktīva radošās domāšanas nodarbība, kuras laikā tiks apgūtas vairāka konkrētas metodes ideju radīšanai.


piektdiena 29.oktobris

Dizaina domāšana: Kā izmantot dizainu savas dzīves veidošanā

Kārlis Jonāss

Dizaina domāšanas praktiķis


Nodarbības laikā noskaidrosim, kas ir dizaina domāšana un kādi ir tās pamatprincipi. Kā izmantot šo pieeju savā dzīvē, lai nonāktu pie tādas ikdienas, kuru varam izbaudīt. Nodarbības beigās katrs dalībnieks būs definējis vienu eksperimentu savas dzīves pilveidošanai


otrdiena 02.novembris

Kā bezbailīgi mainīt karjeras virzienu

Agne Ellere

Jaunuzņēmuma vadītāja, taktīlo audio kreklu idejas autore


Dalīšos ar savu personisko pieredzes stāstu, kā ikdienā sevi jāstimulē drosmei un darbībai un kāpēc vispār ir jāuzdrošinās radīt savu ideju un kā to darīt. Tāpat pamatošu domu, kā hobiji ietekmē radošo domu procesu un ka viss ar visu ir saistīts.


ceturtdiena 04.novembris

Radošuma valodas

Kaspars Eglītis

Reklāmas aģentūras radošais direktors un vadītājs


Radoša domāšana piemīt ikvienam, taču tās formas var būt krasi dažādas. Šīs formas es saucu par radošuma valodām un katram mums ir sava. Svarīgākais - to apzināties un iemācīties tajā runāt. Kā ieslēgt radošas domāšanas mehānismus, ko ņemt vērā, ko darīt un - ko labāk nē - par to jūs uzzināsiet meistarklasē.


trešdiena 10.novembris

Labas idejas ceļvedis

Liene Briede

Inovāciju ekosistēmas entuziasts


Kur slēpjas labu ideju noslēpums un kā to atklāt katra dzīvē? Kādas ir galvenās atšķirības starp tiem, kuriem sanāk un tiem, kuriem nesanāk un kā nonākt inovātoru pusē? Dalīšos ar saviem novērojumiem, ikdienā strādājot ar jaunuzņēmumiem un strādājot ar dažādiem komplicētiem izaicinājumiem, kur tieši radošā inovatora pieeja palīdz rast risinājums un atrast izeju no bezizejas


ceturtdiena 11.novembris

Teātris kā kolektīva darbības māksla

Elmārs Seņkovs

LKA asociētais profesors un teātra režisors


Teātra mākslā tiek iekļauts liels kolektīvs. Lai taptu kvalitatīvs mākslas darbs, bieži vien jātiek galā ar ekstrēmām situācijām, kurās ir nepieciešama radoša pieeja. Dalīšos ar savu pieredzi un pārdomām, kā nonākt līdz rezultātam, kas šajā gadījumā ir izrāde.


otrdiena 16.novembris

Radošais pārsteigums

Noslēpumainais lektors


otrdiena, 23.novembris

Ko mēs vēl gaidām?

Laila Līberga

Koučs, sava potenciāla apzināšanās veicinātāja


Lekcijas laikā uzzināsiet un sapratīsiet, kā ilūzijas un prāts mūs bieži vien attur no rīcības. Ko darīt, lai to mainītu? Veiksim praktiskus uzdevumus, lai saprastu, kur vēlaties virzīties un kā to izdarīt. Iegūsiet motivāciju veikt uzlabojumus savā ikdienā, lai dzīvotu vēl krāšņāk, radošāk un aizraujošāk.


Aicinām paredzēt laiku tiešsaistei, jo tajās būs vērtīgas diskusijas un meistarklases.

Ja tomēr netiksiet uz tiešsaisti, lekciju varēsiet noskatīties sev ērtā laikā 3 nedēļu laikā.


Visa kursa maksa 150.00 Eur (iekļauts 21% PVN)


Kursam pieteikties uz e-pastu: love@mintdeco.lv

Pieteikumā norādiet lūdzu dalībnieka vārdu un uzvārdu

Ja dalību apmaksās uzņēmums, atsūtiet arī maksātāja rekvizītus
100 views0 comments

Recent Posts

See All