top of page
Kāzas

Mēs veidojam elegantus mīlestības svētkus, kur vissvarīgākais faktors ir jaunā pāra emocijas, pārdomāts kāzu dienas plāns un personiskas detaļas. MintDeco komanda ir estēti, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kāzu vizuālajam konceptam. MintDeco kāzu nozarē darbojas kopš 2013.gada. Katras kāzas mums ir īpaši svētki un esam laimīgi redzēt, kā dzimst jaunas ģimenes. Tā mūsdienās ir īpaša vērtība, tāpēc ar prieku veidojam gan lielākas, gan mazākas kāzas.
MintDeco kāzu rīkošanas pakalpojums ietver:
- kāzu koncepta izstrāde
- kāzu dienas plāna veidošana
- kāzu tehniskā un radošā scenārija izstrāde
- kāzu vizuālā koncepta izveide
- laulību, svinību un fotosesiju vietu ieteikšana
- sadarbības partneru ieteikšana un tālāka to kooordinēšana, darba uzdevumu došana un komunikācija (ceremonijas vadītāji, fotogrāfi, vakara vadītāji, grafiskie dizaineri, video mākslinieki, mūziķi, DJ, apskaņošanas un apgaismošanas kompānijas,
viesmākslinieki, kāzu kūku konditori, bārmeņu serviss utt)
- ideju un padomu došana jaunajam pārim un vedējiem
- visa procesa koordinēšana pirmskāzu un kāzu dienā no plkst. 9:00 rītā - 1:00 naktī (ar asistentiem)
- emocionāls un radošs atbalsts visā kāzu plānošanas procesā

Paula un Lauris Kāzu Foto Pie Dzīvžoga
Valdes Locekļi Ir Patīkami Pārsteikti Par MintDeco Piedāvājumu un Cenām
Korporatīvie pasākumi

MintDeco ir gatavi jūsu uzņēmumam rīkot klientu pasākumus, darbinieku saliedēšanas pasākumus, prezentācijas, gada balles, sporta spēles utt. Mēs ar savu radošo pieeju un desmit gados uzkrāto pieredzi nodrošināsim pārdomāta un vizuāli nostrādāta pasākuma koncepta realizāciju, iesaistot labākos nozares profesionāļus un māksliniekus

Produktu fotosesijas

Šajā laikmetā viss ir par kvalitatīvu un pārliecinoši noformētu fotogrāfiju. Arī produktu pārdošanas mērķiem. Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams kvalitatīvs produktu vizuālais materiāls, ar radošu dzirksti piedāvājam arī šādu pakalpojumu. Veidojam produktu izkārtojumus gan sociālo kontu, gan reklāmas afišu vizuālajām vajadzībām.

Radīsim ideju, nodrošināsim ar noformējumu un veidosim fotosesijas.

Gredzeni uz akmentiņa iekš šķīvīša
Iekopts senlaicīgas privātmājas Dārzs
Nometnes

MintDeco komanda regulāri organizē arī dažādas labsajūtas, iedvesmas un izglītojošas nometnes. To mērķis dalībniekiem nodrošināt kvalitatīvu atpūtu un pārdomātu saturu izaugsmei un harmonijai. 

Kāzu lekcijas

Kāzu tiešsaistes lekcijas dod iespēju uzzināt ne tikai kāzu rīkošanas tendences pasaulē, bet arī gūt daudz un dažādas radošas idejas un praktiskus padomus.

Šajās lekcijās ar plašu informatīvo un vizuālo materiālu dalās MintDeco kāzu rīkotāja/dekoratore Iluta Piternika. Viņa savu pieredzi kāzu nozarē ir kaldinājusi jau kopš 2013.gada un par savu darbu ir saņēmusi nozares kolēģu atzinību.

Plašāk par kāzu lekcijām lasiet sadaļā - KĀZU LEKCIJAS

Lauris un Paula apskaujas
Kāzu Galds ar Puķu un Sveču Dekorācijām
Meistarklases

Piedāvājam uzņēmumiem, draugu un kolēģu kompānijām, vecmeitu ballītēm dekorēšanas meistarklases, kurās var gūt praktiskas iemaņas svētku noformējuma izveidē. Nodrošinām ar inventāru un nepieciešamajiem rekvizītiem, lai dalībnieki varētu gūt patiesu prieku, radoši darbojoties.

Konsultācijas

Ja esiet apņēmušies organizēt savas kāzas pašu spēkiem, apsveicam ar jūsu radošo uzņēmību. Ja kādā brīdī jums šķiet, ka tomēr ir nepieciešams skats no malas, droši rakstiet.

Mēs praktizējam individuālas zoom konsultācijas tieši par jūsu kāzām. Uzklausām jūsu neskaidros jautājumus vai bažas un pēc tam dodam konkrētus padomus.

 

Galvenā atšķirība starp pilno kāzu rīkošanas pakalpojumu un šādām individuālām konsultācijām ir tāda, ka mēs jūsu kāzas neorganizējam, jūs to dariet paši. Mēs jūs tikai konsultējam.

Vienam pārim pietiek ar vienu šādu tikšanos, lai noķertu savu kāzu iedvesmu, citi pāri vēlas tikties vairākas reizes, lai detalizēti ar mūsu palīdzību saplānotu savas kāzas.

Šīs konsultācijas var izmantot arī vedēji vai kāzu organizēšanā iesaistītie radi/draugi, kuriem būtu ļoti svarīga mūsu  11 darba gados balstītā kāzu pieredze.

Konsultācijas izmaksas 70 eur/h. Minimālais laiks sarunai, ko rezervējam, ir 1h.

Par konkrētu zoom tikšanās laiku lūdzam ar mums vienoties epastā love@mintdeco.lv

Lauris un Paula iet caur tuneli no augu lapām
bottom of page