Kāzas

Mēs veidojam elegantus mīlestības svētkus, kur vissvarīgākais faktors ir jaunā pāra emocijas, pārdomāts kāzu dienas plāns un personiskas detaļas. MintDeco komanda ir estēti, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kāzu vizuālajam konceptam. MintDeco kāzu nozarē darbojas kopš 2013.gada. Katras kāzas mums ir īpaši svētki un esam laimīgi redzēt, kā dzimst jaunas ģimenes. Tā mūsdienās ir īpaša vērtība, tāpēc ar prieku veidojam gan lielākas, gan mazākas kāzas.
MintDeco kāzu rīkošanas pakalpojums ietver:
- kāzu koncepta izstrāde
- kāzu dienas plāna veidošana
- kāzu tehniskā un radošā scenārija izstrāde
- kāzu vizuālā koncepta izveide
- laulību, svinību un fotosesiju vietu ieteikšana
- sadarbības partneru ieteikšana un tālāka to kooordinēšana, darba uzdevumu došana un komunikācija (ceremonijas vadītāji, fotogrāfi, vakara vadītāji, grafiskie dizaineri, video mākslinieki, mūziķi, DJ, apskaņošanas un apgaismošanas kompānijas,
viesmākslinieki, kāzu kūku konditori, bārmeņu serviss utt)
- ideju un padomu došana jaunajam pārim un vedējiem
- visa procesa koordinēšana pirmskāzu un kāzu dienā no plkst. 9:00 rītā - 1:00 naktī (ar asistentiem)
- emocionāls un radošs atbalsts visā kāzu plānošanas procesā

0238-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
0930-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
Korporatīvie pasākumi

MintDeco ir gatavi jūsu uzņēmumam rīkot klientu pasākumus, darbinieku saliedēšanas pasākumus, prezentācijas, gada balles, sporta spēles utt. Mēs ar savu radošo pieeju un desmit gados uzkrāto pieredzi nodrošināsim pārdomāta un vizuāli nostrādāta pasākuma koncepta realizāciju, iesaistot labākos nozares profesionāļus un māksliniekus

Produktu fotosesijas

Šajā laikmetā viss ir par kvalitatīvu un pārliecinoši noformētu fotogrāfiju. Arī produktu pārdošanas mērķiem. Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams kvalitatīvs produktu vizuālais materiāls, ar radošu dzirksti piedāvājam arī šādu pakalpojumu. Veidojam produktu izkārtojumus gan sociālo kontu, gan reklāmas afišu vizuālajām vajadzībām.

Radīsim ideju, nodrošināsim ar noformējumu un veidosim fotosesijas.

0083-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
0373-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
Nometnes

MintDeco komanda regulāri organizē arī dažādas labsajūtas, iedvesmas un izglītojošas nometnes. To mērķis dalībniekiem nodrošināt kvalitatīvu atpūtu un pārdomātu saturu izaugsmei un harmonijai. 

Kāzu lekcijas

Kāzu tiešsaistes lekcijas jums dod iespēju uzzināt ne tikai kāzu rīkošanas tendences pasaulē, bet arī gūt daudz un dažādas radošas idejas un praktiskus padomus.

Šajās lekcijās ar plašu informatīvo un vizuālo materiālu dalās MintDeco kāzu rīkotāja Iluta Piternika. Viņa savu pieredzi kāzu nozarē ir kaldinājusi jau kopš 2013.gada un par savu darbu ir saņēmusi nozares kolēģu atzinību.

Katras lekcijas garums ir apmēram 2h. Tajās ir ietverta plaša vizuāla un informatīva bāze.

Tiešsaistes lekcijas norisinās zoom platformā. Ja dalībniekam nav iespēja apmeklēt konkrēto tiešsaistes laiku, tad, saņemot ieraksta linku ar paroli, lekcijas ierakstu var noskatīties sev ērtā laikā 30 dienu laikā.

Esam izstrādājuši 3 veidu lekcijas:

1. Kāzu rīīkošanas idejas;

2. Lekcija vedējiem par radošu iesaisti kāzās un praktiski padomi;

3. Kāzu dekorēšanas padomi un triki.

Šīs lekcijas vari iegādāties sev vai arī dāvināt draugiem, piemēram, izraudzītajiem vedējiem. Vienas lekcijas cena 30 eur.

Lekcijas noskatīšanās ir labs veids, kā sākt sapņot par saviem mīlestības svētkiem.

Par iegādi rakstiet love@mintdeco.lv

0205-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
0729-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
Meistarklases

Piedāvājam uzņēmumiem, draugu un kolēģu kompānijām, vecmeitu ballītēm dekorēšanas meistarklases, kurās var gūt praktiskas iemaņas svētku noformējuma izveidē. Nodrošinām ar inventāru un nepieciešamajiem rekvizītiem, lai dalībnieki varētu gūt patiesu prieku, radoši darbojoties.

Konsultācijas

Ja esiet apņēmušies organizēt savas kāzas pašu spēkiem, apsveicam ar jūsu radošo uzņēmību. Ja kādā brīdī jums šķiet, ka tomēr ir nepieciešams skats no malas, droši rakstiet.

Mēs praktizējam arī individuālas konsultācijas tieši jūsu kāzu virzienā. Uzklausām jūsu redzējumu, sajūtas vai bažas un pēc tā iesakām, palīdzam, dodam idejas un padomus, bet jūs paši visu tālāk organizējat. To ir iespējams realizēt gan attālināti, gan dzīvē.

Konsultācijas izmaksas 50 eur/h + PVN

0260-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg