top of page
Kāzu lekcijas

MintDeco aicina iegādāties kāzu tēmām veltītus vebinārus. 

Tos varēsiet skatīties 30 dienu laikā pēc iegādes.

 

Vebināros tiek aplūkotas modernās kāzu tendences. Kāzu rīkotāja/dekoratore Iluta Piternika dalās ar 11 gados uzkrātu kāzu pieredzi un iesaka padomus un risinājumus, kas patiešām labi strādā kāzās. Pēdējos gados kāzas ir stipri mainījušās. Šobrīd pāri var izvēlēties ļoti drosmīgus un radošus kāzu konceptus.

 

lluta Piternika pārstāv kāzu nišu, kur liela uzmanība tiek pievērsta tieši jaunā pāra būtībai un sajūtai. Estētika, elegance, pārdomāts kāzu dienas plāns ir MintDeco organizēto un dekorēto kāzu galvenās iezīmes. Dievs ir detaļās un mēs tam pilnībā piekrītam.

 

Kāzu vebināros ir plašs informatīvais un vizuālais materiāls no reālām MintDeco rīkotām un dekorētām kāzām. Šīs lekcijas pēdējos gados ir noklausījušies vairāk kā 100 pāri un atzinuši par ļoti vērtīgu iedvesmas avotu.

Viena vebināra cena ir tikai 45.00 eur, kas uz kopējo kāzu izdevumu fona ir kā " pilniens jūrā" :) Ja esiet nolēmuši savas kāzas organizēt pašu spēkiem, tad man grūti iedomāties, kā bez šāda informatīva atbalsta var bez stresa noorganizēt pārdomātas un mierīgas kāzas.

 

Kāzu vebināri ir ierakstīti zoom platformā.

Izvēlies sev vajadzīgo tēmu un par iegādi raksti e-pastā:  love@mintdeco.lv 

Pēc apmaksas veikšanas Jums uz epastu tiks nosūtīts zoom links ar pieejas paroli.

 

KĀZU VEBINĀRI (IZVĒLIES TĒMU):

1. Kāzu rīkošanas koncepts, dienas plāns un idejas (garums ap 1,5h)

 

2. Lekcija vedējiem par radošu un praktisku iesaisti kāzās - ŠO VEBINĀRU VARIET DĀVINĀT SAVIEM VEDĒJIEM! (garums ap 1,5h)

 

3. Kāzu vizuālā stila izstrāde un dekorēšanas padomi - (garums ap 1,5h)

 

Pērkot visas trīs lekcijas kopā, maksa 120.00 eur.

Lauris un Paula Apskaujas Kāzās
bottom of page