top of page
Kāzu lekcijas

MintDeco aicina pievienoties kāzu iedvesmas lekcijām JANVĀRĪ/2023.gadā. Lekcijas norisinās zoom platformā tiešsaistē. Ja konkrētajā datumā nevari būt tiešsaistē, tad vari iegādāties lekcijas ierakstu un sev ērtā laikā to noskatīties 30 dienu laikā. Ierakstu vari iegādāties jebkurā laikā līdz pat 2023.gada 01.maijam.

 

Lekcijās tiek aplūkotas modernās kāzu tendences. Kāzu rīkotāja/dekoratore Iluta Piternika dalās ar 10 gados uzkrātu kāzu pieredzi un iesaka padomus un risinājumus, kas patiešām labi strādā kāzās. Pēdējos gados kāzas ir stipri mainījušās. Šobrīd pāri var izvēlēties ļoti drosmīgus un radošus kāzu konceptus.

 

Iluta Piternika pārstāv kāzu nišu, kur liela uzmanība tiek pievērsta tieši jaunā pāra būtībai un sajūtai. Estētika, elegance, pārdomāts kāzu dienas plāns ir MintDeco organizēto un dekorēto kāzu galvenās iezīmes. Dievs ir detaļās un mēs tam pilnībā piekrītam.

 

Kāzu lekcijās ir plašs informatīvais un vizuālais materiāls no reālām MintDeco rīkotām un dekorētām kāzām. Šīs lekcijas pēdējos gados ir noklausījušies vairāk kā 100 pāri un atzinuši par ļoti vērtīgu iedvesmas avotu. Vienas lekcijas cena ir tikai 45.00 eur, kas uz kopējo kāzu izdevumu fona ir kā " pilniens jūrā" :) Ja esiet nolēmuši savas kāzas organizēt pašu spēkiem, tad man grūti iedomāties, kā bez šāda informatīva atbalsta var bez stresa noorganizēt pārdomātas un mierīgas kāzas.

 

Kāzu lekciju norise ZOOM:

 

Kāzu rīkošanas koncepts, dienas plāns un idejas - otrdiena, 17.janvāris, plkst. 18:30 - 20:00. Cena  45.00 eur

 

Lekcija vedējiem par radošu un praktisku iesaisti kāzās - otrdiena, 24.janvāris, plkst. 18:30 - 20:00. Cena 45.00 eur.  ŠO LEKCIJU VARIET DĀVINĀT SAVIEM VEDĒJIEM!

 

Kāzu vizuālā stila izstrāde un dekorēšanas padomi - otrdiena, 31.janvāris, plkst. 18:30 - 20:00. Cena 45.00 eur.

 

Pērkot visas trīs lekcijas kopā, maksa 120.00 eur.

 

Pieteikties love@mintdeco.lv, norādot lekcijas tēmu. Mēs jums nosūtīsim rēķinu un pēc apmaksas veikšanas saņemsties zoom pieejas paroles.

0205-Lauris_Paula_20220707_foto-Billijs-Locs.jpg
bottom of page