top of page
Kāzu rīkotāju apmācības

2023.gada 17.oktobris - 05.decembris

Mērķis

Kāzu rīkotāja profesija pēdējos gados kļūst arvien pieprasītāka, jo kāzu pāri vēlas uzticēt savu kāzu dienu rīkot profesionāļiem. Intensīvās apmācībās būs iespēja apgūt kāzu rīkotāja profesijas pašus pamatus, lai pēc tam savu profesionalitāti un prasmes kaldinātu jau reālos kāzu projektos.

Pieredzējis un profesionāls kāzu rīkotājs var pelnīt pietiekami labu atalgojumu, brīvi plānot savu darba grafiku, strādāt vislabākajās kāzu vietās un sadarboties ar pārbaudītiem kāzu nozares pakalpojumu sniedzējiem. Tāpat šādā darbā nav iespējama rutīna, jo katrs kāzu pāris un viņu kāzu projekts ir unikāls.

Arvien vairāk pāri no Latvijas nolemj savu kāzu dienu svinēt ārvalstīs, kas nozīmē, ka mūsu kāzu rīkotājiem paveras arī starptautiska darba pieredze.

Kāzu rīkotāja darbs ir radošs un ar profesionāliem izaicinājumiem pilns. Profesionāls kāzu rīkotājs savā ziņā aptver pat vairāku profesiju prasmes, lai savu darbu varētu veikt pārliecinoši un zinoši. 

Apmācības piemērotas

Šīs apmācības ir piemērotas personām, kam ir gan minimāla pieredze pasākumu nozarē vai nav vispār. Galvenais, lai cilvēks ir ar organizatorisku un radošu garu, vēlmi apgūt jaunas prasmes, ātri domāt ārpus rāmjiem un būt elastīgs.

Ieguvumi

  • Tu iegūsi pamatprasmes prestižā profesijā

  • Tev būs iespēja gūt ne tikai teorētisku bāzi, bet arī darboties radošās kāzu organizēšanas meistarklasēs. Tāpat kāzu plānošana tiks izspēlētas reālās kāzu norises vietās

  • Būs iespēja gūt zināšanas un vērtīgus pieredzes stāstus un ieteikumus no vairākiem nozares profesionāļiem (kāzu rīkotājs, kāzu vakara vadītājs, kāzu fotogrāfs, videomākslinieks, grafiskais dizainers, viesmīlības pārstāvis, svinību vietu iznomātājs, kāzu kleitu dizainers, līgavu stilists u.c.)

  • Dažiem absolventiem pēc veiksmīgām apmācībām būs iespēja iziet darba praksi aģentūras      „MintDeco”  organizētajos pasākumos

  • Pēc veiksmīgi pabeigtām apmācībām „MintDeco” izsniegs rakstisku rekomendāciju

 

Dalības norise

Apmācības tiks organizētas gan attālināti, gan klātienē atbilstoši nodarbību grafikam.

Būs ne tikai teorētiskā daļa, bet arī radoši praktiskā ar dalībnieku iesaisti klātienes nodarbībās.

Katrs apmācību procesa dalībnieks pēdējā nodarbībā prezentēs savu izstrādāto kāzu konceptu (tiks doti norādījumi prezentācijas izveidei).

Apmācību lektori

Šo apmācību programmu veido un vadīs pasākumu rīkošanas aģentūras „ MintDeco” radošā direktore Iluta Piternika, kas kāzu nozarē kā pasākumu rīkotāja un dekoratore darbojas kopš 2013.gada. Kāzu nozares kolēģi Ilutu raksturo kā radošu, enerģisku un uzticamu kāzu rīkotāju, kuras radītos kāzu projektus var raksturot kā elegantus, estētiski noslīpētus un ar pārdomātu kāzu dienas plānu un norisi.

Ilutai Piternikai ir bakalaura grāds socioloģijā un maģistra grāds Biznesa vadībā. Viņas kaislība ir meistarklašu vadīšana un savu zināšanu un pieredzes tālāka nodošana.

Kā vieslektori tiks uzaicināti profesionāli un pieredzējuši kāzu nozares pakalpojumu sniedzēji.

Norises grafiks

2023.gada 17.oktobris – 05.decembris (šajā periodā mums būs 13 tikšanās reizes gan zoomā, gan klātienē).

Interesentiem lūdzam mums e-pastā uzrakstīt nodarbību grafika pieprasījumu un mēs ar prieku jums nosūtīsim detalizētu apmācību kalendāro grafiku un nodarbību sarakstu.

 

Dalības maksa

Pilnā apmācību programma vienam dalībniekam izmaksā 490.00 eur + 21% PVN. Tā ir jāsamaksā līdz 09.oktobrim (tiks nosūtīts rēķins). Šādas izmaksas būs tikai jaunajai RUDENS grupai.

Piesakoties diviem dalībniekiem kopā, apmācību programma abiem dalībniekiem izmaksā 880.00 eur + 21 % PVN (katram dalībniekam 440 eur + 21% PVN).

Apmācību procesu dalībnieks var uzsākt, samaksājot pilnu dalības maksu.

Apmācību maksā NAV iekļauts – pusdienas un dzērieni klātienes nodarbībās.

Pavasara grupai izmaksas būs jau lielākas -  600.00 eur + 21% PVN.

 

Pieteikšanās

Pieteikties epastā love@mintdeco.lv līdz  09.oktobrim.

Apmācības tiks nodrošinātas, ja grupā būs pieteikušies vismaz 6 dalībnieki.

Apmācību atcelšanas gadījumā dalībnieks iemaksāto summu saņems atpakaļ 100% apmērā.

Mācību organizators neatmaksā iemaksāto summu, ja dalībnieks pats pārtrauc apmācību procesu.

 

Kontakti

Jebkādu jautājumu gadījumā droši sazinieties

Iluta Piternika

Tel: 29134603

love@mintdeco.lv

Instagramā: iluta_mintdeco

553.jpg
bottom of page