top of page

Paula un Lauris

Atskatoties uz mūsu kāzu dienu vasarā joprojām esam ļoti siltās un spilgtās atmiņās. Mēs esam bezgala laimīgi, ka satikāmies ar Ilutu. Ar milzīgu sirsnību un atbildību Iluta piegāja vismazākajām niansēm un mūsu kāzu dienai kopumā. Visa iesaistītā komanda (foto, video, konditore, dekoratore u.c.), ar kuriem Iluta mūs saveda kopā, bija neapšaubāmi tādi cilvēki, ar ko vēlēsieties pavadīt savu kāzu dienu un saņemsiet individuālu pieeju ar augstākās kvalitātes rezultātu.

 

Jūsu kāzu diena pienāks un paskries nemanot. Ticam, ka jūs to gribat izbaudīt pilnvērtīgi, neuztraucoties par sīkām detaļām, misēkļiem, viesu nodarbināšanu, laiku, dienas plānu utt. Ļaujieties brīdim, uzticieties Ilutai un ļaujiet viņai jums palīdzēt noorganizēt fantastiskāko dienu jūsu mūžā!

Laulībnieki Paula un Lauris
Kāzinieki Daniela un Emīls

Daniela un Emīls

Mūsu kāzas noritēja tieši tā kā bijām izsapņojuši, un tas viss Ilutas pieredzes, padomu, radošuma un profesionālisma dēļ! Iluta spēja gan realizēt mūsu pašu vēlmes un idejas, gan ieteikt un pievienot, ko tādu, par ko paši nekad nebūtu aizdomājušies. 

Kāzu dienā varējām baudīt un priecāties, neuztraucoties par neko - sākot ar dekorācijām un beidzot ar visu dienas norisi un  koordinēšanu, jo MintDeco bija gan mūsu kāzu dekorētāji, gan organizētāji/plānotāji. Silti iesakām visiem - sākot ar draugiem un ģimenes locekļiem - izmantot MintDeco pakalpojumus, ja vēlaties lai par jums, jūsu vēlmēm un svētkiem parupējas par 120%! 

bottom of page