top of page

Kāzu radošās idejas

Cena
50.00 EUR
Laiks
29. Februāris, Plkst. 18:30-20:30 Zoom

Kāzu radošās idejas

Parasti pavasaris ir pēdējais mirklis, kad pieķerties savu kāzu organizēšanai. Taču pāriem bieži trūkst drosmīgas radošas idejas, kā svinēt savus mīlestības svētkus. Jo dziļāk iet mežā, jo vairāk koki un beigās sākas stress, jo nav skaidrs, kur vispār doties. Es gribu būt jums gids šajā kāzu plānošanas ceļojumā.


Esmu plānojusi un organizējusi dažādus kāzu formātus. Šobrīd mainīgajā pasaulē mainās arī pasākumi akcenti. Ja agrāk pār kāzu pasākumiem valdīja tikai un vienīgi spēcīgas tradīcijas, tad šobrīd liels fokuss tiek likts uz jaunā pāra emocijām, divvientulības laiku, estētiskām detaļām un dienas pārdomātu saturu.


Caur šo vebināru došu jums spēcīgu iedvesmu savas kāzas organizēt ne kā pieprasa viesi un tradīcijas, bet kā jūt jūsu sirdis. Parasti savus pārus iedvesmoju dažādiem kāzu formātiem, par kuriem viņi paši nemaz nebija iedomājušies. Mūsdienās kāzu budžeti ir augsti. Šobrīd kā vēl nekad jāpieiet radoši arī izmaksu jautājumam, lai kāzu diena sniegtu prieku nevis galvassāpes.


Noskatoties vebināru tu gūsi:

  • Radošas idejas kāzu dienas norisēm

  • Praktiskus padomus kāzu dienas plānam

  • Info par dažādiem kāzu formātiem

  • Plānošanas secību

  • Iedrošinājumu, sirdsmieru un skaidrību

Norise

Vebināra Zoom tiešsaiste ceturtdienā, 29.februārī

  • Plkst. 18:30 – 20:00 vebinārs

  • Plkst. 20:00 – 20:30 jautājumu/atbilžu sadaļa (tikai tiešsaistes dalībniekiem)


Ja netiec uz tiešsaisti, droši vari iegādāties vebināra ierakstu un to sev ērtā laikā noskatīties 30 dienu laikā.


Izmaksas

50.00 eur personai


Pieteikties love@mintdeco.lv

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

Vebināru vadīs MintDeco kāzu rīkotāja un dekoratore Iluta Piternika, kas kāzu nozarē darbojas jau 12 gadus. Viņa ir organizējusi un dekorējusi kāzas daudzās Latvijas svinību vietās un ir uzkrājusi plašu novērojumu un secinājumu bāzi.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes no rudens grupas

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page