top of page

Kāzu plānošanas retrīts

Cena
80.00 eur
Laiks
Sestdiena, 10. februāris, 2024

Kāzu plānošanas retrīts

Piedāvājam apmeklēt UNIKĀLU kāzu plānošanas pasākumu, kāds līdz šim Latvijā nav piedāvāts.

Tā nebūs kārtējā kāzu lekcija. Tas būs kāzu ceļojums ar dziļiem elementiem. Retrīta formāts ļaus piedzīvot mierpilnu radošu gaisotni, lai jūs varētu satikties ar savām patiesajām kāzu dienas sajūtām un vēlmēm.


Pasākuma jēga

Ļoti bieži jaunie pāri pirms kāzām ir uzlikti uz liela nevajadzīga stresa. Kāzu jautājumi un viedokļi, kā pareizi precēties, gāžas no visām pusēm. Šajā informācijas pārpilnības un perfekcionisma laikmetā nereti tiek aizmirsta galvenā kāzu nozīme – laulība starp diviem mīlošiem cilvēkiem.

Caur šo retrītu vēlos jums iedot mieru un paļāvību. Kāzas ir ļoti skaists īpašs notikums, taču to nevajag uztvert kā mūža šovu. Es dalīšos ar ieteikumiem, kā savus mīlestības svētkus padarīt personiskus un papildināt ar emocionāliem mirkļiem. Papildus radošiem un praktiskiem padomiem jūs saņemsiet arī īpašus rituālus, kas jums palīdzēs iejusties kāzu dienā. Šie svētki nav tikai par to, kas mūsu fotogrāfēs, ko ēdīsim, kas vadīs vakaru. Tam visam ir dziļāka nozīme. Caur retrītu mēģināsim tai pietuvoties.


Kāpēc retrīta formātā?

Šobrīd ir pieejams ļoti plašs kāzu informācijas klāsts. To visu mēs varam atrast un izlasīt internetā. Taču ar to ir grūti nodibināt emocionālu saikni. Retrīta klātienes formāts ļaus jums brīvā siltā atmosfērā iegūt savu kāzu sajūtu un atbrīvoties no plānošanas spriedzes. Cilvēkam ir vajadzīgs cilvēks.

Šeit nebūs sausa lekcija ar simtreiz stāstītām kāzu lietām. Šeit būs rituāli un sirsnīgas kāzu plānošanas sarunas. Iegūsiet jaunu dziļu skatījumu uz kāzām un tur plānotajām norisēm.


Pasākums noderēs

Pāriem, kas tuvākā vai tālākā nākotnē plāno savas kāzas. Retrītu var droši apmeklēt ne tikai ar savu partneri, bet arī kopā ar kādu sev tuvu cilvēku. Pēc retrīta saņemsiet radošu iedvesmu, dziļumu un mieru.


Retrīta noskaņa

Norise skaistā Buddas muižā pie dzīvās uguns, ar mūziku, svecēm, siltiem dzērieniem, ieritināšanos plediņos pie kamīna.


Kāzu jautājumi

Retrīta laikā varēsiet uzdot visus sev interesējošos jautājumus par un ap kāzām. Esmu uzkrājusi milzīgu pieredzi un ar prieku dalos tālāk. Man ir svarīgi jūs iedrošināt pārdomātiem mīlestības svētkiem, kur galvenie esiet jūs un jūsu emocijas.

Norise

Sestdiena, 10.februāris, 2024

Plkst. 16 – 20/21

Buddas muiža, Pampāļu iela 1, Rīga


Izmaksas

80 eur personai. Otrai personai 50 eur (partneris, draugs, vedējs, ģimenes loceklis).

Dalībnieku skaits ierobežots.


Pieteikties love@mintdeco.lv

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

MintDeco kāzu rīkotāja Iluta Piternika, kas kāzu nozarē strādā kopš 2013.gada, un ir
realizējusi dažādus kāzu formātus. Viņas kaislība ir apmācību kursu, meistarklašu un retrītu organizēšana.

Iedvesmojošu rituālu vadīs Buddas muižas pasniedzējs.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes no rudens grupas

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page