top of page

Boost Tavam kāzu darbam

Cena
70.00 EUR
Laiks
8. martā, plkst. 11 – 15

Boost Tavam kāzu darbam

Visiem, kuri sniedz kāzu pakalpojumus.

Es Tevi vēlos satikt

Piektdienā, 08.martā, plkst. 11 – 15 Buddas muižā, Rīgā, Pampāļu ielā 1.


Kāzu darbs sniedz lielu gandarījumu, taču tas nes līdzi arī dažādus izaicinājumus. Ļoti bieži kāzu darbu plānošanas sadaļā mēs veicam lepnā vientulībā un komandas garu sajūtam tikai pašā kāzu dienā. Pati personīgi zinu, cik ļoti ir vēlme satikt kāzu kolēģus, apmainīties ar viedokļiem, iedvesmot vienam otru un arī dažreiz stiprināt.


Mēs strādājam ļoti personiskā un emocionālā sfērā - kāzu nozarē. Mēs piedāvājam neikdienišķus pakalpojumus, līdz ar to tas mums uzliek vēl lielāku atbildību.


Mēs visi esam tendēti ar savu darbu iepriecināt jauno pāri. Kāzas mainās un šobrīd mums ir jābūt elastīgiem piedāvāt dažādus kāzu formātus un risinājumus saviem kāzu pakalpojumiem.


Esmu ieplānojusi šo tikšanos pirms aktīvās kāzu sezonas, lai tas būtu kā boost mūsu izaugsmei, jaudai un darba kaifam. Pasākuma laikā būs arī savstarpēja tīklošanās, pieredzes stāstu apmaiņa un kontaktu dibināšana. Šo notikumu varētu salīdzināt kā klases salidojumu. Tikai šeit satiksies cilvēki, kas strādā kāzu nozarē, un, iespējams, viens otru ir redzējuši tikai instagramā.


Šī tikšanās NAV ieplānota kā sausa lekcija. Tā būs dzīva sirsnīga saruna starp pasākuma dalībniekiem pie kamīna mājīgajā Buddas muižā. Ieritināsimies plediņos, sēdēsim uz paklājiņiem, baudīsim siltus dzērienus, vārdu sakot, čilosim labā kompānijā.


Tikšanās laikā:

  • Skatījums uz kāzu nozari šodien

  • Aktuālās kāzu tendences un nozares izaicinājumi

  • Prognozes par kāzu nozares attīstību Latvijā

  • Pakalpojumu sniedzēju iedvesmas stāsti un kļūdas, no kurām varam mācīties

  • Kāzu biznesa mentorings

  • Iedvesmas, jaudas un radošuma stiprināšana

  • Jautājumu/atbilžu sadaļa, tīklošanās, sadarbību veidošana


Pasākums noritēs brīvā draudzīgā atmosfērā. Vēlos iedrošināt Tevi pieteikties – tas būs kā pozitīvs “prepartijs” pirms aktīvās kāzu sezonas. Arī mēs esam pelnījuši sev mazos svētkus.

Muižas telpas ir nelielas. Dalībnieku skaits ļooooti ierobežots.

Dalības maksa 70 eur.


Jautājumiem e-pastā: love@mintdeco.lv

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

Pasākumu organizē MintDeco kāzu rīkotāja un dekoratore Iluta Piternika, kas kāzu nozarē darbojas jau 12 gadus. Viņa ir organizējusi un dekorējusi kāzas daudzās Latvijas svinību vietās un ir uzkrājusi plašu novērojumu un secinājumu bāzi.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes no rudens grupas

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page