top of page

Aktuālās kāzu tendences svinību vietām un viesmīlības sfērai

Cena
60.00 eur
Laiks
28. februāris, plkst. 11:00-13:30 Zoom

Aktuālās kāzu tendences svinību vietām un viesmīlības sfērai

TIKŠANĀS MĒRĶIS

Regulāri saņemot jautājums no potenciālajiem sadarbības partneriem, nolēmu rīkot šo zoom tikšanos. Tās laikā iepazīstināšu ar modernām kāzu tendencēm, kas attiecas uz svinību/izmitināšanas un ēdināšanas/viesmīlības sfēru.


Šīs tikšanās laikā dalīšos ar novērojumiem un ieteikumiem, lai jūs varētu nodrošināt augstvērtīga kāzu pakalpojuma sniegšanu. Klients ir Dievs, to mēs labi zinām. Bet kāzu klients, kam šis notikums ir īpašs dzīves notikums, ir ĪPAŠS klients.


KĀZU AKTUALITĀTE

Mūsdienu kāzu pāri ir prasīgi pret visiem saviem pakalpojumu sniedzējiem. Šobrīd precas paaudze, kas ir ieguvuši labu izglītību, attīsta savu profesionālo karjeru un daudz ceļojuši un piedzīvojuši.


Lai kāzu nozare spētu nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, ir svarīgi sekot līdzi modernām kāzu tendencēm un elastīgi reaģēt uz pārmaiņām. Kāzas ir stipri mainījušās, salīdzinot ar laiku pirms 15 – 20 gadiem. Šobrīd klientam ir jāspēj piedāvāt dažādi kāzu norises formāti.


Es kā kāzu rīkotāja esmu strādājusi dažādās Latvijas svinību vietās un ar dažādiem ēdināšanas/bāra pakalpojumu sniedzējiem. Ir gūta pieredze arī organizējot kāzas Itālijā. Strādājot kāzu nozarē kopš 2013.gada, ir gūts plašs novērojums par sadarbības partneriem un viņu prasmi nodrošināt augstvērtīgu pakalpojumu nodrošināšanu. Lai gan kopumā kāzu nozari Latvijā var vērtēt kā augstvērtīgu, diemžēl vēl joprojām ir vietas, kas vēlas strādāt “pa vecam”.


Kāzu rīkotājs uzņemas atbildību, iesakot saviem pāriem svētku norises vietas. Mēs, kāzu aģentūras, izvēlamies strādāt ar gaumīgi iekārtotām un iekoptām, viemīlīgām, augstvērtīgu servisu sniedzošām vietām.


Kāzu rīkotāji pievērš uzmanību daudz detaļām: teritorijai, telpu plānojumam, interjeram, mēbelēm, plānošanas komunikācijai, svētku apkalpošanai, traukiem, tekstila un galda piederumiem, menu piedāvājumiem un kvalitātei, pārskatāmām cenām un saprotamiem izmaksu piedāvājumiem utt.

Ja vēlaties būt LABI NOVĒRTĒTI, svarīgi ir sadzirdēt un ņemt vērā profesionāļu ieteikumus savas jomas uzlabošanā. Kāzu rīkotājs, plānojot un organizējot kāzas, ir attīstījis “helikoptera skatījumu” uz nozari kopumā.


Mans mērķis nav jūs mācīt un pārmācīt. Mans mērķis ir draudzīgi jūs iepazīstināt ar aktuālām kāzu tendencēm, lai jūs varētu pārliecinoši sniegt savu pakalpojumu un iegūt laimīgus klientus. Visiem kāzu nozares pakalpojumu sniedzējiem ir cieši jādarbojas, lai pāris savu dienu izbaudītu nevis piedzīvotu vilšanos.


Šī tikšanās noderēs gan esošām kāzu svinību vietām un ēdinātājiem, gan nozarē startējošiem jauniem uzņēmumiem.

TIKŠANĀS TĒMAS

 • Modernas kāzu tendences

 • Kāzu formātu daudzveidība

 • Kāds ir augstvērtīgs svinību vietas un ēdinātāju pakalpojums no kāzu rīkotāja prizmas

 • Novērojumi, kur tiek pieļautas kļūdas

 • Kā uzlabot pakalpojumu sniegšanu

 • Kam uzmanību pievērš prasīgais kāzu rīkotājs

 • Dalīšos ar daudz piemēriem

 • Pēc dalībnieku pieprasījuma dažādu jautājumu apspriede

NORISE

Trešdienā, 28.februārī

 • Plkst.11:00 – 12:30 vebinārs Zoom vidē

 • Plkst.12:30 – 13:30 jautājumu/atbilžu sadaļa, pieredzes apmaiņa starp dalībniekiem Zoom vidē

 • Vebināru būs iespēja iegādāties arī pēc tiešraides


DALĪBAS MAKSA

60.00 EUR

Iluta Piternika
Apmācības vada

Iluta Piternika

Vebināru vadīs MintDeco kāzu rīkotāja un dekoratore Iluta Piternika, kas kāzu nozarē darbojas jau 12 gadus. Viņa ir organizējusi un dekorējusi kāzas daudzās Latvijas svinību vietās un ir uzkrājusi plašu novērojumu un secinājumu bāzi.

Regina-Roberts-wedding-by-Miks-Sels-2023-436.jpg

Apmācību atsauksmes no rudens grupas

Piedalīšanās kāzu organizētāju apmācībās, ko vadīja Iluta no MintDeco, bija neaizmirstama pieredze. Pirmkārt, kursa saturs bija gan bagātīgs, gan detalizēts, aptverot visus svarīgākos kāzu organizēšanas aspektus. Apmācību teorētiska daļa bija skaidra un viegli saprotama, kas atspoguļoja Ilutas bagātīgo pieredzi kāzu organizēšanas jomā. Praktiskās nodarbības bija īpaši vērtīgas. Dalībniekiem tika dota iespēja piemērot iegūtās zināšanas reālos scenārijos, kas palīdzēja labāk izprast kāzu organizēšanas procesu.
Apmācību laikā izveidojās draudzīga un atbalstoša vide. Ilutas spēja iedvesmot ar savu radošumu un estētikas izjūtu bija ne tikai aizkustinoša, bet arī izglītojoša, sniedzot jaunas perspektīvas kāzu plānošanā un organizēšanā. Viņa mums sniedza lieliskus padomus attiecībā uz kāzu dekorēšanu, svinību izvietojumu, kā arī kopēju atmosfēru un noskaņas veidošanu kāzām. Iluta bija arī ļoti atsaucīga pret mūsu jautājumiem un nepārtraukti dalījās ar vērtīgām zināšanām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēja mums izprast kāzu organizēšanas niances.
Īpaši jāizceļ pieaicinātie nozares profesionāļi, kuru dalība bija izcili vērtīga – viņu praktiskās zināšanas un pieredze sniedza dziļāku izpratni par nozari un iedvesmoja apmācību dalībniekus.


Kopumā, Ilutas vadītās jauno kāzu organizētāju apmācības man sniedza daudz vērtīgu zināšanu un skaidrību par kāzu plānošanas un organizēšanas procesu. Es noteikti iesaku apmācības ikvienam, kas vēlas uzlabot savas prasmes šajā jomā. Ilutas profesionalitāte un aizrautība bija patiesi iedvesmojoša, un es esmu gandarīta par iespēju piedalīties šajās apmācībās.

Viktorija R.
bottom of page